20 Ocak 2012 Cuma

Tüllü Kolyelerimden Seçmeler

Önceki postta tüllü kolye yapımını anlatmıştım.Şimdi size sunacaklarım ise daha önceden atölyemizde yaptığımız tüllü kolye örnekleri.

Bunlar bağlamalı modeller.Uçtaki tül kısımlarını uzun bırakıp bağlanarak kullanılmasını sağlayabiliyoruz.Aralarda da bazı boncukların üzerine küçük parça tüller kesip bağlayarak hareketlendirdik.Bu üstte gördüğünüz kolyeyi yapmak için tek ihtiyacınız olan sadece bir miktar boncuk ve tül!

Bu da boyunda duruşunu da gösteren bir başka örnek...

Siyah+Renkli=Bayılıyorum ve tasarımlarımda da bolca kullanıyorum...Bu kolye de bazı boncukların üzerine renkli küçük tüllerin bağlanmasıyla ve üzerine şeffaf oje ile sabitlenen renkli simlerle oluşturuldu.


Cep telefonu ile çekildiği için çok net değil sıradaki kolyemiz.Diğerlerine göre daha emekli ve daha çeşitli malzemeli bir örnek.


Üstteki kolye ise inci ve nazar boncukları ile oluşturuldu.


Bu ise yapılışı itibariyle diğerlerinden farklı bir örnek,ortak noktaları ise temel malzemenin tül olması.Ve benim çok beğendiğim zarif bir örnek...


Son olarak da altın renkli,yıldız zincirli kolyemiz...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 
HAYALLER OLMADAN BİZ NEYİZ Kİ? - Blogger Templates, - by Templates para novo blogger Displayed on lasik Singapore eye clinic.